Říjen 2009

♥Dieta Modelek♥

20. října 2009 v 20:31 Diety

Dietu modelek znáte zřejmě též pod názvem ovocná nebo hollywoodská dieta.


Pochází totiž z Hollywoodu a je populární mezi modelkami, ale i známými osobnostmi, které potřebují v krátké době zhubnout. Spočívá jen v konzumaci určitého druhu a množství ovoce, které je bohaté na trávicí enzymy (aktivují metabolismus, čímž zvyšují spotřebu kalorií a k rychlejšímu spalování tuků).
Tato rychlá dieta se dodržuje se pouhé 3 dny a měla by vám, dopomoci shodit až
3 kilogramy. Díky správnému složení této diety je totiž organismus pročištěn od toxinů, což vede automaticky ke zlepšení schopnosti spalovat tuky.

oooo:-)

20. října 2009 v 20:29 About me
ahOJ :)
Tak jak se máte?:D jako ja nic....moc....mam kramy...zas:D:D děsný....ale rozhodla sem se, že budu držet dietu MOdelek:)♥♥ Objevila sem ji na blogu meho SB Kuličky:) a mam kramy tak bych snad mohla ještě víc schodit:D nemáte s ní někdo zkušenost?:) hned Vám ji sem hodim:) snad to vydrzim:)♥♥budu informovat:)

ahoj:)

17. října 2009 v 16:33 About me
Ahoj Krásky:)
Tak jak se máte? omlouvám se, že jsem tady nebyla ale nešel nám internet...až včera zase šel....děsný:D co novýho? co hubnutí? tyjo jako u me se to zastavilo:( můžu žrát...nebo nežrat.....a prostě nezhubnu...a víte co zas?:( Blila sem...myslea sem, že to je za mnou...a ono houby....meal sem takovej smíšenej pocit...na jednu stranu sem se v tu dobu nesnášela, ale na druhou sem na sebe byla hrdá....:) jinak..včera sem byla kalit...a koho sem tam nepotkala? PANA KRÁSNÉHO.....♥♥ Jojo.....on prostě firt v tom srdci nějak je....♥♥ Přijde mi na narozeniny♥♥♥ a co vy? povídejte , přehánějte:)


cuusik:D

10. října 2009 v 14:10 About me
tak jak se tu máme?:) jako doufám že dobre:) jako udělala sem rozhodnutí Krásky moe:) nebudu se ničím trápit...nebo se o to aspon pokusim..zakousnu se do hubnutí a budu si užívat:) jako před tím...MIluju ho....ale co mam dělat:(

10.10.2009

10. října 2009 v 14:06 Jídelníček
Snídaně: 2 blumy
Svačina: nic
Oběd: malinkej taliř rizota
Svačina: nic
Večeře: snad taky nic

Týden...

4. října 2009 v 22:10 About me
ahojda..
Tak jak se máte? tyjo mi nešlo ubec se přihlásit na blog..nevím cím to..ale nešlo to:( jk se máte?:) Tyjo..jak napovída...titulek...Týden....je to TÝDEN co jsem bez něj:(----včera sem byla kalit s jeho bejvalou:D:D jooo ani sem nebrecela:):( jako ale pěkně mě to štve...za ten týden sem zhubla jen něco okolo 2 kg:( a v životě? zas se mi do něj začíná montovat pak KRÁSNÝ....Který mě viděl naprosto uřvanou......ale v tom jeho pohledu bylo něco zvláštního...a pak pan KRÁSNÝ TĚLO...s tím jsem byla teĎ ve středu...:( mno nevím..musím se zas dát do kupy a přesstat se tak přežrávat:( a jak to jde u vás krásky?